Navigera på sidan  
 
» Start
» Historia
» Matcher
» Gästbok
» Sponsorer
» Servrar
» Länkar
» Bildgalleri
» Omröstningen
» Intervjuer
» Kontakta oss

  Bombarda Cup!  
 
» Klaner
» Spelschema
» Regler
» Sponsorer
» Servrar
» Historia
» Oddset

  Medlemmar  
 

» SwiftBat
» DoMiNo
» mavve
» Dorfus
» Lopi
» Loncy[inaktiv]
» Jowl
» Duvix[inaktiv]
» Chelz
»


  Admin Login  
 

» admin



Kontakta oss

Ni kan besöka oss på #bombarda @ Quakenet.
Eller skicka ett mail till någon av nedanstående


cup@bombarda.se - Cupens mail
buffy@bombarda.se - Manager Buffys mail
chelz@bombarda.se - CL Chelz mail
jowl@bombarda.se - VCL Jowls mail
domino@bombarda.se - DoMiNos mail
swiftbat@bombarda.se - SwiftBats mail
loncy@bombarda.se - LOncys mail
mavve@bombarda.se - Mavves mail
lopi@bombarda.se - LoPis mail
dorfus@bombarda.se - Dorfus mail
chredd@bombarda.se - Webmaster

För frågor om hemsidan kontakta chredd via mailen ovan eller besök honom i #farlig! @ Quakenet.

  Senaste 3 Matcherna
  vs Enslave Me
17-14 » R60
29/04-04

vs Enslave Me
10-17 » R60
29/04-04

vs belly
17-10 » R60
29/04-04

  Veckans Omröstning
 
Skulle du kunna spela med Bombarda igen?

23
3
Ja
Nej
 
  IRC  
 
Get mirc now!
#bombarda
@
Quakenet

Sida av chredd - ©2003-2004 - lämpad för IE 6.0+ , 800x600+